Naše služby

Tvoříme projekty, které lidem usnadňují práci. Baví nás digitalizovat firmy, vyvíjet interní systémy a aplikace, nabízíme poradenství v IT oboru, provázíme cloudovým nastavením, vytváříme funkční webové stránky a další.

Naším cílem je vyvinout smysluplné a efektivní řešení na míru v digitálním prostoru. Orientujeme se v českém i slovenském prostředí. 

Zabýváme se následujícími službami:

Outsourcing IT

Digitalizujeme a optimalizujeme firmy. Hledáme řešení, které má pro firmu smysl. Komplexně zajišťujeme chod informačních a komunikačních technologií.

Webové stránky

Vytváříme webové stránky laděné na míru vašim potřebám a klientům. Jednoduché i složité, intuitivní, funkční a estetické.

Marketingové strategie

Navrhujeme komplexní i dílčí marketingovou strategii vaší firmy. Sestavujeme obsahové strategie. Copywriting webových stránek.

Webové aplikace

Programujeme webové aplikace např. pro finanční, realitní nebo spotřebitelský trh. Sestavíme funkční systém pro oblíbené spotřebitelské soutěže.

Informační systémy

Vyvíjíme online systémy, fakturační programy, aplikace interních systémů, systém správy dat a další webové aplikace.

Konzultace

Nabízíme poradenství v IT oboru, který se dynamicky mění. Jsme upřímní a s lidmi jednáme fér. Na všem se předem domluvíme.