Marketingové strategie na míru

Konzultujeme a sestavujeme marketingové plány, se kterými dokážete ve světe obsahu uspět. Získáte jasnou strategii a ucelený manuál pro rozklíčování obsahových otázek. Zaměřujeme se na komplexní i dílčí obsahovou strategii vašeho byznysu.

S čím pomůžeme

Tvorbou obsahu se zabýváme v těchto oblastech:

  • Sestavíme kompletní i dílčí komunikační strategii nejen pro váš web, ale i sociální sítě. Naučíme vás nad obsahem přemýšlet a vidět příběh vašeho byznysu.
  • Společně s profesionálními grafiky navrhneme jedinečný vizuál firmy. Od logomanuálů až po grafiku pro podporu kompletního brandu.
  • Zajistíme kvalitní copywriting firemních (interních) dokumentů, prezentací a webových stránek na základě SEO analýzy.
  • Sestavíme publikační plán na váš blog nebo rovnou napíšeme několik článků.
  • Postaráme se o celkovou správu vašich sociálních sítí, ať už se jedná o Facebook, Instagram, LinkedIn nebo Youtube.
  • Pomůžeme s tvorbou a zasíláním newsletterů. Nejraději pracujeme v Ecomail, ale pomůžeme i s jinými nástroji.
  • Kromě obsahové stránky brandu firmy se zaměřujeme také na vytvoření a správu PPC kampaní v prostředí Sklik, Google Ads či Meta a jejich následné vyhodnocení.

Potřebujete webové stránky nebo dokumenty zpracovat v angličtině? U nás není problém.

Jak pracujeme

Tak jako je každá firma jiná, tak i každá marketingová strategie bude jiná. Přizpůsobena celkové strategii, jež reflektuje skutečné potřeby lidí a výsledky, kterých chce organizace dosáhnout.

Před sestavením plánu nebo textace obsahu se proto nejdříve seznamujeme s činností organizace, jejími procesy a lidmi. Shromažďujeme Vstupní data, sestavujeme SEO analýzu, probíhají konzultace s pověřenými osobami a případně si vyhodnocujeme konkurenci. Zorientování se v komplexním prostředí vašeho byznysu tak přinese návrh originálního obsahu.

Ukázka naší práce

Finpos.cz

Textace a vizuální návrh webových stránek
Originální textová struktura webových stránek na základě SEO analýzy.