Webové stránky

Vytváříme webové stránky laděné na míru vašim potřebám a zákazníkům, jednoduché i složité, intuitivní, funkční a estetické. Budou odpovídat vašemu přání a našemu doporučení. Tak, aby výsledný digitální produkt měl pozitivní přínos pro vaši organizaci, jako např. zvýšení návštěvnosti vašich webových stránek, vyšší obrat organizace nebo růst hodnoty značky.

Nejraději pracujeme v systému WordPress. Web umíme připravit i na dalších platformách, případně propojit s firemními systémy jako je např. Pohoda, iDoklad apod. Design webové stránky doladíme s naší specialistkou na UX/UI design.

Jak pracujeme

Každá webová stránka by se měla přizpůsobit potřebám lidí, tedy potenciálních zákazníků a uživatelů organizace. Jinak web nebude fungovat. Bude z něj akorát drahý nefunkční projekt, který nepřinese organizaci užitek. Každý digitální projekt musí být založen na skutečných potřebách lidí a výsledků, které mají organizaci přinést.

Z toho vychází, že před každým samotným programováním webu musíme získat relevantní vstupní data. Tvorba nového webu nebo redesign se prodražuje, pokud se podcení zadání. Musíme nejdříve porozumět vašemu podnikání, seznámit se s obchodně-marketingovou strategií, shromáždit informace o klientech. Zorientovat se v komplexním prostředí vašeho byznysu.

Postup práce

Vstupní data

Vstupní data

Marketingový výzkum

Moodboard

Wireframe

Test

Spuštění

Online marketing

Kolik to stojí

Před určením ceny bude probíhat naše vzájemná komunikace a konečná částka bude vycházet z našich společných zájmů.

Ukázka naší práce

Laskovo.cz

Svatební & eventový tým s koordinátorkou Lucií v čele. Ale není to o nás. Jde o vaši lásku, přání a nezapomenutelné chvíle.

Systém: WordPress

Spuštěné: 2023

Finpos.cz

Webová prezentace o zdravé stravě
Kompletní návrh a realizace webových stránek pro společnost zabývající se rodinným finančním poradenstvím.

Systém: WordPress

Spuštěné: 2021